Get Adobe Flash player

Hledat

  Search  

Základním pojištěním pro rodinné domy a bytové jednotky je pojištění proti živelním škodám. V posledních letech postihují naší zemi stále častěji povodně, záplavy, krupobití či vichřice. Objevují se ale i malá tornáda a záplavy sněhu poškozují střechy na horách i ve městech. Rodinným domů se nevyhýbají ani požáry a měděné okapy či další stavební součásti stále lákají zloděje.

Ceny i malých domů dnes dosahují milionových částek a v případě větší škody bude pro většinu občanů velmi obtížné financovat opravu z vlastních úspor či z úvěru. Nejlepším řešením je proto kvalitní pojištění. Za několik korun denně můžete mít klid a jistotu, že nepřijdete o střechu nad hlavou.

Pojištění rodinných domů je běžně nabízeno ve všech našich kancelářích. Kontaktujte naše specialisty a nechte si vypracovat porovnání nabídek několika pojišťoven. Máte-li starší pojistku na dům, zdarma Vám zkontrolujeme, zda je možné ji zlepšit či nehrozí-li nebezpečí podpojištění. Kontrolu pojistky doporučujeme po každé větší rekonstrukci a minimálně každých 5 let.