Get Adobe Flash player

Hledat

  Search  

Krásná a udržovaná zahrada bývá často zálibou i pýchou majitelů rodinných domů, ale i chat či chalup. Přemýšleli jste však někdy, kolik by stálo obnovení porostů zahrady, pokud by se přes ni převalila vlna vody s bahnem? Vichřice může za pár vteřin polámat krásně vzrostlé stromy a teakový zahradní nábytek nebo gril také jistě každý letní večer neuklízíte před zloději do zamčené garáže.

Právě pro takové případy přišly pojišťovny s pojištěním vybavení zahrady. To zahrnuje jak porosty, tak terénní úpravy (zídky, ploty, cesty), ale i drobné stavby (pergola, udírna, altán) či bazény nebo zahradní jezírka a jejich vybavení (filtrace, čerpadla). Pojištění se vztahuje i na zahradní techniku jako je sekačka, motorová pila či malotraktor.

Máte-li krásnou a pěkně vybavenou zahradu, neváhejte kontaktovat naše specialisty na pojištění majetku občanů. Zkontrolujeme, zda a v jakém rozsahu se na vybavení zahrady vztahuje vaše současná pojistka rodinného domu a případně vám doporučíme speciální pojištění zahrady.